על מכונת אספרסו לאירועים

על מכונת אספרסו לאירועים

שתיית קפה זוהי השתייה הנפוצה והפופולרית ביותר בארץ ובכלל בעולם.

בשל כך, נוספו לשתיית הקפה עוד מספר צורות וכל אחת מהן טעימה לנו באורח פלא - החל מקפה שחור, נס על חלב, קפוצ'ינו מאקיאטו ועוד מספר סוגים.

אז מי בכלל חשב שבסופו של דבר כמעט לכל אחד תהיה מכונת אספרסו בביתו הפרטי? כיוון שעד כה זה היה נפוץ בבתי קפה, אולמות אירועים ועסקים שונים.

כיום, ישנן מגוון מכונות אספרסו אשר לכל אחת מהן שימושים שונים ופונקציות מתקדמות, אך בסופו של דבר כולם עושות את אותה העבודה בדיוק - מכינות את הקפה האהוב והמוכר.

מכונת אספרסו לאירועים

אם שאלתם את עצמכם מה ההבדל בין מכונת אספרסו ביתית למכונת אספרסו באולמות אירועים, הרי התשובה היא שבאולמות אירועים המכונה היא קצת יותר מקצועית מאשר יתר מכונות האספרסו.

כלומר, המכונה מכילה פונקציות נוספות לשימוש כגון- שליטה על כמות המים, טמפרטורה, כמות הסוכר והקפה בשונה ממכונות ביתיות שבדרך כלל ישנן מספר תכניות בהן משתמשים ולא ניתן לשנות אותן.

כמו כן, במכונת אספרסו מקצועית השימוש הוא רב ומספר הכוסות שמכינים הוא גדול במיוחד ולכן היא גם בנויה לעבוד באופן מהיר יותר, בשונה מהמכונה הביתית שעובדת בצורה קצת יותר איטית.

יתרה מכך, מכונת אספרסו מקצועית שהמתאימה לשימוש בתוך אולמות אירועים ועסקים שונים כמו קייטרינג, הן בדרך כל מכונות גדולות שלא מתאימות לשימוש בתוך בית או משרד מהסיבה שהן תוספות חלק נכבד מהשיש.

כמו כן, על מנת לוודא באופן תמידי שהמכונה פועלת בצורה תקינה ומיטבית חשוב לשים לב לעשות ניקיון יסודי כמעט בכל יום בשל העובדה שנעשה במכונה שימוש רב.

יתרה מכך, מכונת האספרסו בדרך כלל ניצבת כאשר היא נראית לעין ואם היא מלוכלכת היא יכולה ליצור רושם לא חיובי כלל על כל העסק.

לסיכום

ובכן, בזמן שמכונות קפה מככבות בבתים הפרטים, אין ספק שבעסקים, אולמות אירועים ובתי קפה השימוש בהן הכרחי- בין אם מדובר בעסק קטן או גדול, מה שחשוב, הוא הקפה האיכותי שמוגש כי הוא זה שקונה את הלקוחות וגורם להם להגיע גם בפעם הבאה!

אז אם גם אתם בעלי עסק, שרוצים להתקין מכונת אספרסו, מכונות מבית סמארט אספרסו הן השיקול הנכון והמקצועי ביותר שבו תוכלו לבחור את המכונה המתאימה לכם ביותר מתוך מגוון לא קטן בכלל של מכונות אספרסו ייחודיות לעסקי ואולמות אירועים