פולי קפה

פולי קפה

מחפשים פולי קפה איכותיים וייחודיים? מחפשים לקבל תערובת קפה מותאמת אישית? מחפשים פולי קפה ירוק מיוחדים ביבוא מברזיל? הגעתם למקום הנכון!

חברת סמארט אספרסו משווקת מגוון עצום וייחודי של פולי קפה החל מהצרכן הממוצע ועד לאניני הטעם שבינינו. כמו כן אנו מספקים אפשרות של הרכבת תערובת קפה ממותגת וייחודית לבתי קפה המעוניינים בכך.

תערובות קפה

תערובות קפה

פולי קפה איכותיים

פולי קפה איכותיים

פולי קפה ירוק

פולי קפה ירוק

כמה משפיע סוג פולי הקפה על הקפה שלנו?

מדהים לראות את התהליך שעבר עלינו בכל הנוגע לצריכת הקפה. מי זוכר עוד את הימים בהם צרכנו כמויות אדירות של קפה תורכי חזק או של קפה שחור? מי זוכר את הימים בהם מכונת אספרסו היתה רק בבתי קפה? היום אנחנו מעצמה רצינית בתחום, לרבות בתי קפה ישראליים שפועלים באירופה ובתי קפה שהתרחבו ופתחו סניפים בארצות הברית. אי לכך, הפכנו לאט לאט לאניני טעם אמיתיים שמבינים בסוגים שונים של מכונת אספרסו ובסוגי הפולים השונים.

חשוב לדעת שלסוג הפולים ישנה השפעה מכרעת על איכות התוצאה הסופית. כמובן שגם לדרך ההכנה, לטריות ולזמן שעבר מאז הטחינה ועד להכנה, אבל בסופו של דבר, סוג הפולים הוא הגורם המשמעותי ביותר. ישנם אנשים שלא מבדילים בין סוגי הפולים השונים. אנחנו קוראים להם תתרנים. מכונת אספרסו מקצועית תפיק משקה חלש ולא איכותי אם לא יכניסו לתוכה את הפולים המשובחים להם היא ראויה. ראו הוזהרתם.

סוגי קפה לשימוש

באופן עקרוני כשמדברים על מכונת אספרסו מתייחסים לשלושה סוגים עיקריים. הראשון הוא מכונת אספרסו אוטומטית שברשותכם נתעלם ממנה, השני הוא המקצועית למחצה, והאחרון הוא המקצועית. מכונת אספרסו חצי מקצועית מקבלת את הקפה שלה בקפסולות מוכנות שמגיעות מהיצרן. אלו קפסולות שמכילות שבעה גרם אבקה ומיועדות ספציפית לסוג מכונה מסוים. הן עשויות מבד, מתכת או פלסטיק וטובי היצרנים משווקים קפסולות עבור מכונת אספרסו מתוצרתם.

אניני הטעם האמיתיים לעולם לא יעשו שימוש בשום מכונת אספרסו שאינה מקצועית. עבור מכונת אספרסו מקצועית יש לרכוש אבקה מוכנה מבתי קפה. המהדרין ירכשו פולים ויטחנו אותם בעצמם במטחנה חשמלית או ידנית. כיום ניתן להשיג סוגי קפה משובחים ביותר שעושים את הדרך הארוכה מקולומביה או ברזיל הישר לתוך מכונת אספרסו ביתית או משרדית כלשהיא ברחבי הארץ. מבחר הסוגים הוא אינסופי וגדל בהתמדה. עליכם רק לאתר את הסוג האהוב עליכם על ידי לגימת כמה שיותר כוסות והתנסות בכמה שיותר סוגים שונים של המשקה המריר.

השפעת סוג מכונת אספרסו על התוצאה הסופית

באופן עקרוני אנשים רבים לא מבחינים בקלות בין קפה שהוכן באמצעות מכונת אספרסו זו או אחרת. עם זאת, ישנם אניני טעם רציניים שמוכנים להישבע שלכל דגם איכות שונה. מדובר בעיקר על רמת הדיוק, על הלחץ המדויק שמופעל כנגד האבקה וכיו"ב. כמו כן מכונת אספרסו עם שני ראשים תוכל לייצר זוג כוסות במקביל וכך תוכלו ללגום את המשקה החם ביחד. מכונת אספרסו עם ראש אחד יכולה לייצר כוס אחת מדי שימוש. כך יכול להיווצר מצב ששלושה או ארבעה חברים ישתו את הקפה שלהם בטמפרטורות שונות כיוון שעד שהכוס האחרונה תהיה מוכנה, הראשונה כבר תגיע לטמפרטורת החדר. הגורם המשפיע ביותר על איכות התוצאה הסופית הוא בסופו של דבר סוג הפולים. קחו זאת לתשומת לבכם.