מכונת אספרסו למשרד

מכונת אספרסו למשרד

חברת סמארט אספרסו משווקת מגוון דגמי מכונת אספרסו למשרד. אנו מציעים מספר אפשרויות התקשרות לרכישה, השכרה או הצבה ללא עלות של מכונת אספרסו משרדית המתאימה לסביבה עסקית.

לכל חברה יש כמות עובדים שונה ותדירות מבקרים שונה. נשמח להמליץ לכם על מכונת אספרסו למשרד אשר תתאים בדיוק לצרכיכם. כמו כן אנו מספקים שרות תחזוקה לאחר הרכישה או מכירה של מוצרים משלימים. לפניכם 3 קטגוריות לבחירה של מכונת אספרסו למשרד ממיטב היצרנים בעולם.

לחצו על התמונות הבאות לצפייה בדגמי מכונות אספרסו למשרד

מכונות אספרסו קפסולות למשרד

CAPSULES

מכונות אספרסו ידניות למשרד

MANUAL

מכונות אספרסו אוטומטיות למשרד

AUTOMATIC

מכונת אספרסו למשרד קפסולות
מכונת אספרסו למשרד ידנית
מכונת אספרסו למשרד אוטומטית

לפני שנכתוב ולו מילה אחת על מכונת אספרסו למשרד, נזכיר סצנה מופלאה מהסדרה סיינפלד. בסצנה מגיע קריימר למשרד והאדם שמולו שואל אותו מה מתחשק לו לשתות. קריימר משיב בלי היסוס שישמח לקפוצ'ינו נטול קפאין. כאשר הוא מבין שאין במשרד קפה כזה הוא מביע תמיהה רבה. האדם שמולו שואל לפשר התמיהה וקריימר משיב לו כי מדובר במשקה מאוד פופולארי. אז מזכיר לו האדם שמדובר במשרד וקריימר מסכים אתו לקול צחוק הקהל. כיום, סצנה כזו כבר לא הייתה עובדת.

ומדוע היא לא היתה עובדת? משום שהיום מכונת אספרסו למשרד היא מוצר נפוץ מאוד. במיוחד בארץ שלנו, מכונת אספרסו למשרד היא עניין שבשגרה. השאלה היא רק איזו מכונת אספרסו לרכוש למשרד ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. הכנו עבורכם מדריך קצר על מנת לסבר את האוזן. חשוב לדעת שמדובר על תחום רחב ושישנם עשרות מותגים ודגמים שונים וקצרה היריעה מלפרט אודות היתרונות והחסרונות בכל דגם ודגם. בתום הקריאה אנחנו מזמינים אתכם להתחיל ולהתעניין עוד בנושא של מכונת אספרסו למשרד.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברת טור נדל"ן המספקת שרותי תיווך משרדים בתל אביב. באמצעותה אנו מציעים מחירים מיוחדים או מכונת אספרסו מקצועית למשרד ללא עלות (הצבה המכונה עם התחייבות לשרות תקופתית)

מכונת אספרסו למשרד אוטומטית

ישנם כפי שציינו סוגים רבים של מכונת אספרסו למשרד. מכונות אספרסו אוטומטיות הן מכונות שניתן להפיק מהן קפה ברמה בינונית ומטה. אלו מכונות שניתן להפעיל על ידי הכנסת כסף לחריץ המטבעות אך ישנן כאלה שמופעלות חינם ללא כסף. את הרווח הגדול ביותר מהן יפיקו משרדים גדולים או משרדים שלא נוטים לארח יותר מדי אורחים. כמו כן יפיקו מהן ערך מוסף מקומות שפועלים במהלך הלילה או מקומות ללא מטבח.

ישנן גם מכונות אספרסו חצי מקצועיות עליהן נפרט מיד. מכונת אספרסו למשרד מהסוג החצי מקצועי היא מאלו שמכניסים אליהן קפסולה של קפה והן כבר דואגות לשאר. הצרה היא שלרוב יש להתחייב על מותג ספציפי ולאו דווקא שכל העובדים יאהבו את הסוג שנבחר בסופו של דבר. כמו כן מכונת אספרסו למשרד מהסוג הזה דורשת אחזקה, ניקיון ואספקה קבועה של קפסולות שעלותן בצדן. כפי שאתם מבינים, מדובר במקור ללא מעט ויכוחים וחילוקי דעות.

מכונת אספרסו למשרד קטנה ומקצועית

הסוג המשובח ביותר של מכונת אספרסו למשרד הוא הסוג הקטן והמקצועי. אלו ישמחו לקבל אבקה שתטחנו בעצמכם או שתרכשו מראש. אתם מכינים אותן מבתי הקפה, אבל מכונת אספרסו למשרד מהסוג המקצועי מגיעה בממדים צנועים יותר. היא תופסת פחות מקום ובהחלט ניתן למקם אותה על השיש במטבחון.

כאשר אתם מחזיקים מכונת אספרסו למשרד יש לכם את האפשרות להעניק ללקוחות שלכם כוס איכותית באמת זה אותו עקרון כמו שאתם רוכשים מוצרי פרסום מחברה למוצרי פרסום. הדבר משדר יוקרה ורושם חיובי עוד לפני שהחלפתם את המילה הראשונה. אם אתם מעוניינים להכניס את היוקרה ואת האיכות לחיי המשרד, נראה שהגיע הזמן להתעניין בנושא מכונת אספרסו למשרד.