מכונת אספרסו מקצועית

מכונת אספרסו מקצועית - מהיבואן לצרכן

חברת סמארט אספרסו מייבאת ומשווקת מגוון ייחודי למעוניינים ב מכונת אספרסו מקצועית המיועדת לשימוש בבתי קפה, מסעדות, בתי מלון או לשימוש כ מכונת אספרסו מקצועית למשרד.

לבחירתכם מגוון מותגים מומלצים בגדלים ומחירים שונים. אנו מאפשרים מגוון רחב של מסלולי התקשרות לרבות מכירה, השכרה או הצבה ללא עלות של מכונת אספרסו מקצועית בהתחייבות לרכישת פולי קפה. נשמח להציע לכם מכונת אספרסו המתאימה לצרכים שלכם.

לחצו על התמונות הבאות לצפייה בדגמי מכונות אספרסו מקצועיות

מכונות אספרסו מקצועיות מבית

LA FAVORITA

מכונות אספרסו מקצועיות מבית La-Favorita

מכונות אספרסו מקצועיות מבית

NUOVA SIMONELLI

מכונות אספרסו מקצועיות Nuova Simonelli

מכונות אספרסו מקצועיות מבית GAGGIA

מכונות אספרסו מקצועיות מבית GAGGIA

>>> דגמי מכונות אספרסו מקצועיות מבית לה-צ'ימבלי האיטלקית <<<

מכונת אספרסו מקצועית – מדריך קצר

מכונת אספרסו מקצועית היא בית חרושת קטן לאספרסו משובח. מאז הופעתה של מכונת אספרסו חלו כמה וכמה שיפורים וכיום מכונת אספרסו מקצועית ניתן לראות כמעט בכל פינה שכן הן קלות יותר לתפעול, מפיקות קפה איכותי מאוד וגם מחיריהן יורדים משנה לשנה.

מה ההבדל בין מכונת אספרסו מקצועית לביתית?

הן מכונת אספרסו ביתית והן מכונת אספרסו מקצועית עושות בעצם את אותה העבודה – הכנת אספרסו איכותי. ההבדלים ביניהן נעוצים בעיקר בתפוקת המכונות, אך לא רק:

  • מכונת אספרסו מקצועית מאפשרת שליטה מלאה על כל הפרמטרים המרכיבים כוס קפה – כמות המים, לחץ הקיטור, כמות הקפה והרכבו ועוד. מכונת אספרסו ביתית מציעה דרגות שונות של שליטה, אך ברוב המכונות מסוג זה לא ניתן לשלוט לחלוטין על אלמנטים אלו.
  • מספר כוסות הקפה המופקות על ידי מכונת אספרסו מקצועית תלוי יותר בהספק של הבריסטה מאשר של המכונה. לא כך במכונת אספרסו ביתית הנוטה לעבוד לאט יותר.
  • באופן טבעי גודלה של מכונת אספרסו מקצועית משמעותי יותר מהביתית. הצבה של מכונת אספרסו מקצועית על השיש במטבח לא ממש אפשרית.
מכונת אספרסו מקצועית M21 Junior S
מכונת אספרסו מקצועית Oscar Red
מכונת אספרסו מקצועית ראש אחד
מכונת אספרסו מקצועית Gaggia GE Compact

למי מתאימה מכונת אספרסו מקצועית ?

מכונת אספרסו מקצועית מתאימה לשימוש בכל מקום בו יש צורך בהכנת מספר רב של כוסות קפה ביום. המקום הברור ביותר הוא כמובן בית הקפה ואכן בתי קפה ומסעדות רבות רוכשים מכונת אספרסו מקצועית גדולה בעלת שלושה ואף ארבעה ראשים.

בנוסף, מכונת אספרסו מקצועית נרכשת על ידי עסקי קייטרינג ואולמות אירועים, אם כי מכונת אספרסו כזו קטנה יותר ולרוב כוללת רק שני ראשי קפה. מכונות אלו נרכשות גם על ידי בתי מלון, בעלי קיוסקים שרוצים להציע ללקוחותיהם קפה טרי וארומטי 'על הדרך', חנויות נוחות שונות וכדומה.

מוסדות רבים בוחרים לרכוש מכונת אספרסו מקצועית לרווחת עובדיהם ומשלבים אותה בקפיטריות ומזנונים, כך למשל נוכל לראות מכונת אספרסו מקצועית בבתי חולים, מפעלים ועוד.

למה חשוב לשים לב כשרוכשים מכונת אספרסו מקצועית ?

מעבר למפרט הטכני שקצרה היריעה מלפרט אודותיו כאן, כדאי לשים לב לכמה פרטים קטנים כשרוכשים מכונת אספרסו מקצועית:

  • ניקיון – מכונת אספרסו מקצועית דורשת ניקיון יסודי כמעט ברמה היומיומית בשל תדירות השימוש בה. חשוב לוודא שקל לפרק את כל חלקי המכונה הרלוונטיים אחרת מלאכת הניקוי תהפוך למורכבת מדי.
  • מגש עילי – חלק מהמכונות המקצועיות מגיעות עם מגש עילי עליו ניתן להניח כוסות ותחתיות, מדובר בפיצ'ר נוח מאוד החוסך המון מקום במיוחד בבאר קטן וצפוף.
  • חימום כוסות – אותו מגש מן הסעיף הקודם יכול לשמש גם לחימום כוסות, עוד פיצ'ר נהדר שמבטיח קפה איכותי וטעים במיוחד.
  • תכנות אוטומטי – מכונת אספרסו מקצועית מן הדור החדש כוללת אפשרות תכנות לכל ראש קפה בנפרד מלוח בקרה אלקטרוני. המשמעות היא תכנות מדויק של כמות המים ושימוש באותו ראש לאותה מטרה בכל פעם ללא תקלות (למשל ראש ייעודי לאספרסו קצר וראש ייעודי לאספרסו ארוך).

מכונת אספרסו מקצועית לבתי קפה ועסקים

בתי קפה ישראליים הם כבר מזמן לא מה שהיו פעם. ישנם מעט בתי קפה ששרדו את ארבעת העשורים האחרונים שהעבירו אותנו אינסוף תהפוכות. נראה שרשתות הענק נוגסות בכל חלקה טובה בשוק המתפתח ובתי קפה עצמאיים מפנים את מקומם לעתים קרובות לסניף חדש ונוצץ של ענקיות הקפה השונות. ובכל זאת, עדיין ישנם בתי קפה שמחליטים לתת פייט לענקיות הקפה ולהראות שבית קפה עם סגנון ייחודי ומקורי שאינו חלק משרשרת ארוכה של סניפים הוא חיה שלא רק קיימת, אלא גם צריכה להתקיים.

מכונת אספרסו מקצועית הוא תחום רחב שמתפתח ללא הרף. כשבאים לפתוח בית קפה חדש, או מסעדה ותהיה זו סנדוויצ'יה קטנטנה או מסעדה שיכולה להכיל 300 סועדים, אחד האלמנטים החשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת הוא איזה סוג של מכונת אספרסו מקצועית יש לרכוש עבור בית העסק.