מכונות אוטומטיות

מכונות אוטומטיות

חברתנו מציעה מגוון מכונות אוטומטיות להצבה ללא חיוב המזמין. אנו מציעים מכונות שתייה אוטומטיות או מכונות מזון אוטומטיות מכל הסוגים ולכל סביבה רצויה המצדיקה שרות של ממכר מצרכים באופן אוטומטי, בעיקר במקומות שאין נגישות גבוהה לקיוסק יקר או סופר.

מכונות שתייה אוטומטיות
מכונות מזון אוטומטיות

מכונות אוטומטיות להצבה במקומות ציבוריים

רוב הסיכויים ששמתם לב שבשנים האחרונות רואים אותן יותר ויותר. כשהיינו ילדים קטנים הן היו נדירות מאוד, אחת פה ואחת שם ופתאום הן בכל מקום. מכונות שתייה אוטומטיות חוות סוג של הצלחה פנומנלית בשנים האחרונות כיוון שהביקוש גדל ואתו ההיצע. אנשים רבים גילו את הפוטנציאל המרשים של מכונות אוטומטיות וגורפים רווחים יפים בזמן קצר וכמעט לא עבודה.

באופן עקרוני ניתן לשאול את עצמנו למה בדיוק צריך מכונות אוטומטיות בתרבות השפע שלנו? ובכן, ראשית בואו נזכור איפה אנחנו חיים. ארץ ישראל היא מדינה חמה מאוד ולמרות שכל דיאטנית ממוצעת יודעת לדקלם מתוך שינה שעל כל אזרח לשאת בקבוק מים בכל עת, מעטים מקפידים על כך. מכונות שתייה אוטומטיות הן בדיוק מה שיפריד ביניכם לבין ההתייבשות או כאב הראש הבא.

מקומות נבחרים

אז נכון, ישנם קיוסקים לרוב בכל פינה, אבל ישנם לא מעט פינות בהן אין קיוסקים זמינים בכל עת. קחו למשל את בסיסי צה"ל. מכונות שתייה אוטומטיות הן להיט של ממש בבסיסים. החיילים מרגישים כלואים וחנוקים ואין כמו פחית שתייה קלה לריענון מושלם. בבסיסי צה"ל פורחות גם מכונות שתייה אוטומטיות לממכר שתייה חמה. עוד נרחיב על המכונות האלו בהמשך.

מקומות נוספים שמרוויחים מהצבת מכונות שתייה אוטומטיות הם למשל מחסנים גדולים שפעילים עשרים וארבע שעות ביממה, בתי חולים, מוסדות סיעודיים שונים וכמובן בתי ספר. יש משהו קסום בשלשול מטבעות לחריץ שמייצר תגובה שבסופה מקבלים פחית שתייה קרה שקשה להתנגד לו, בעיקר אם אתה ילד קטן.

הגיע הזמן להתחיל

כיום ישנן חברות רבות שמאפשרות לכל אדם באשר הוא לבנות לעצמו קו של מכונות שתייה אוטומטיות. לרוב מדובר על השקעה קטנה בתחילת הדרך. אחרי שרוכשים שלו או ארבע מכונות ניתן להחליט אם מעוניינים להמשך או לא. הרווחים מהמכונות הראשונות משמשים לצורך רכישת מכונות נוספות ולפני ששמים לב, נמצאים בעמדת הבעלים של קו מכונות נרחב. לרוב הצבת מכונות שתייה אוטומטיות במקומות ציבוריים ניתנת ללא תשלום. חברות רבות גם מציעות שירות שכזה.

מכונות שתייה אוטומטיות לשתייה חמה

באופן עקרוני אין למכונות שתייה אוטומטיות לממכר שתייה חמה שם טוב. עם זאת, חשוב לדעת שחלה התפתחות אדירה בתחום הן מבחינת איכות חומרי הגלם והן מבחינה טכנולוגית. הקפה איכותי יותר ומגוון המוצרים רחב יותר. ישנן מכונות שמפיקות מרקים לא רעים בכלל וישנן כאלו שמרחיקות לכת ומפיקות חלב מוקצף בטעמים שונים, שוקו מסוגים שונים ועוד. כמו כן השליטה על המוצר הסופי מדויקת יותר. כיום ישנן לא מעט מכונות שתייה אוטומטיות בהן ניתן לשלוט בכמות הסוכר שניתן להוסיף למשקה, בכמות הקפה ועוד. ישנן גם מכונות שתייה אוטומטיות שניתן להציב בבתי עסק ללא תשלום פר הזמנה אל עבור תשלום מראש בסיכום עם בעל העסק לרווחת העובדים.